Arta e “kalëron” Zanzibarin

 

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka vazhduar pushimet e saj luksoze

Kësaj radhe ajo nuk është parë në Dubai por në ishullin përrallorë Zanzibarë në Tanzani.

Teksa ajo mbrëmë është parë në bikine më ngjyra portokalli dhe të verdhë, sot ajo është parë duke kalëruar me kali teksa ka të veshur bikine të kaltra.

Kujtojmë se Arta vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara në Kosovë. /GazetaExpress/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *