Alketa ka marrë vajzat që e bëjnë në krevat me lek dhe i ka futur në emison

 

ShqipëriaIme ka zbuluar dy konkurentet e para që do jenë në këtë programin e dashurisë qe do të nisë në TV Klan të hënën.

Klea Shkurti është një prej pretendenteve që do të marrë pjesë në këtë kompeticion. “Princesha” e Alketa Vejsiut pëlqen gazetarinë, modelingun dhe organizon evente të ndryshme me VIP-a.

Klea është një emër shumë i njohur në Tiranë, pasi pëlqen të reklamojë luksin e saj, udhëtimet e shtrenjta me shpenzime mar ram.endëse dhe jetën e natës. Si i ben parate nje vajze modeste ne Tirane?

Gojet e liga flasin per Klean si nje vajze shoqeruse qe pa.guhet shume mire nga djemte ne Tirane dhe me gjere

Vajza e dyte quhet Enxhi Haxhiu. Edhe kjo “princeshe” njihet për jetën e luksit dhe ekspozimin e hi reve. Në fakt a janë keto vajza shembulli që duhet të promovojmë në ekran?

Fotot e postuara në rrjetet sociale i lënë shumë pak vend imagjinatës dhe tregojnë hiret e saj, që e zhv.eshin nga “fustani” i princeshës. Skena h.ot, shumë h.ot na presin, e sigurt, shpresojmë pa pu.llë të kuqe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *