Albërije Hadërgjonaj dhe Mihrije Braha në Big Brother Vip 2?

Big Brother Vip ishte njëri nga emisionet më të komentuara së fundmi.

Pas suksesit të sezonit së parë pritet që ne fund të këtij viti të filloj edhe sezoni i dytë, shumë emra të njohur përfliten se do jenë pjesë e këtij spektakli.

Në emisionin “Mirage” Vlorijan Halili i ceku disa emra që sipas tij do të duhet të jenë pjesë e sezonit që vjen.

Se a duhet të jetë edhe Albërije Hadërgjonaj dhe Mihrije Braha në Big Brother Vip ndiqeni deklaraten e plotë:

Albërije Hadërgjonaj dhe Mihrije Braha në Big Brother Vip 2? – Gazeta Opinioni (revistaopinioni.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *