Adelina e shfaq vetën nga mbrapa

Adelina Tahiri mundohet që në çdo kohë të jetë qendër e vëmendjes.

Me poza të shumta që publikon, gjithmonë duket bukur dhe femër që godet në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Me elegancën që ka, ajo shumë herë dallohet me përzgjedhjet e veçanta që bën.

Por, kësaj here Adelina shfaqet me stil me stil sportiv duke pozuar nga mbrapa.

Për më shumë, shikojeni.

 

https://www.kosovarja-ks.com/adelina-e-shfaq-veten-nga-mbrapa/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *