A ka pasur lidhje intime midis saj dhe vëllait të Beatrix Ramosajt? Dalin pamjet ku Bora dhe Albani ishin çift

Visual search query image

Në muajt e fundit, trekëndëshi Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë qenë ndër më të komentuarit nëpër mediat rozë, e po ashtu edhe në rrjete sociale ku ata numërojnë një numër të madh ndjekësish.Lidhur me këtë trekëndësh të krijuar, disa herë kanë reaguar edhe familjarët e që ndër më të zëshmit kanë qenë ata të këngëtares kosovar të cilët i kanë dal në mbështetje Trixës.

Pasi kjo e fundit gjatë kohës që ishte në shtëpinë e famshme të “Big Brother Albania VIP” krijoi marrëdhënie me aktorin, Donald Veshaj dhe u paragjykua nga shumë ndjekës. Por, që lidhja e tyre mori fund së bashku me sezonin e parë të këtij formati.

Por, disa fotografi të viteve më parë tashmë janë bërë virale në rrjete sociale, ku shihet moderatorja Bora Zemani në krahët e këngëtarit, Alban Ramosaj.

Fotografi të shkrepura janë gjatë kohës që dyshja ishin “çift” në edicionin e “Dancing with me – Albania”.

A ka pasur lidhje intime midis saj dhe vëllait të Beatrix Ramosajt? Dalin pamjet ku Bora dhe Albani ishin çift – New (news225media.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *