A i pengoi turkut kjo pozë e Gentes me ‘zogun’ jashtë?

Genta Ismajli ka befasuar me disa foto që i ka postuar në llogarinë e përbashkët që kanë në Instagram me të dashurin e saj, Hyseinin.

Ajo është shfaqur atraktive dhe unike në mënyrën e saj siç di vetëm Genta të vie për publiku e dashur të saj.

E disa prej pozave që ka sjellë janë me të vërtetë habitëse e që na kanë lënë pa fjalë.

Ne veçanti kjo ku ajo shfaqet me ‘zogun’ zbuluar, a nuk i pengoi të dashurit të saj?

Mesa duke jo, meqë fotoja pra është postuar në llogarinë e përbashkët të tyre.

Fundja kjo është Genta i bën ta duan të gjitha ashtu siç është./Kosovarja/

 

 

A i pengoi turkut kjo pozë e Gentes me ‘zogun’ jashtë? (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *