A e dini se çfarë janë mes veti Naim Abazi dhe ish-zv.kryeministri Driton Selmanaj (Video)

Driton Selmanaj synon të sigurojë përsëri një vend në Kuvendin e Kosovës, derisa kandidoi për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), dikur ishte i angazhuar si vallëtar në kuadër të amsambleve të ndryshme, shkruan IndeksOnline.

Ne një video të realizuar shumë vjet më parë, Selmanaj duket se e ia hedh valles me shumë qejf, derisa këngës ia thotë Naim Abazi.

Video në fjalë, ka qenë pjesë e programit për Vitin e Ri, nga produksioni “Labia”.

A e dini se çfarë janë mes veti Naim Abazi dhe ish-zv.kryeministri Driton Selmanaj (Video) – Gazetaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *