36-Vjeçare, Mariza Ikonomi Tregon Arsyen E Vertetë Pse Nuk Martohet…!

 

Këngëtarja Mariza Ikonomi gjithnjë është dalluar për dy gjëra më të rendesishme në jetën e saj. Së pari është dalluar zëri i saj i hollë dhe gjithashtu ceshtja tjeter e diskutuar eshte përse ajo vazhdon të qëndrojë beqare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Por kësaj dilemës së fundit, Mariza i dha përgjigje mbrëmjes e së mërkurës në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Përse je beqare? Ti thjesht nuk ke gjetur shpirtin tënd binjak? Apo nuk të përshtatet institucioni i martesës? Sepse ka njerëz që thjesht nuk e gjejnë veten tek martesa.
Mariza Ikonomi është shprehur: “Jo, më pëlqen. Absolutisht që më pëlqen martesa, më pëlqen edhe familja, më pëlqen që nesër pasneser të kem fëmijët e mi, por thjesht besoj që nuk ka ardhur ende momenti. ”

Keshtu shuhet kureshtja edhe e atyre qe pyesin per jeten private te kengetares.

36-Vjeçare, Mariza Ikonomi Tregon Arsyen E Vertetë Pse Nuk Martohet…! – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *