25-vjeçarja lind papritur: Nuk e dija që isha shtatzënë, barkun e kisha të sheshtë

 

 

Gjëja e parë që ndodh në trupin e një gruaje kur ajo mbetet shtatzënë është që barku i saj rritet. Mirëpo një e re ka thënë se barku i saj ka qenë i sheshtë gjatë gjithë kohës së shtatzënisë.Sipas mediave të huaja, 25-vjeçarja e quajtur Jordan tha se nuk e dinte se ishte shtatzënë derisa lindi vajzën e saj.Një grua e quajtur Jordan pohoi në një TikTok se nuk e dinte se ishte shtatzënë derisa vajza e saj lindi
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Por, për ata që nuk besojnë, ajo ka publikuar madje edhe fotografi gjatë gjithë shtatzënisë së saj, teksa duket thuajse njësoj deri në muajin e nëntë.Madje, ajo vazhdon të mbajë triko me barkun jashtë, duke nxjerr me krenari në pah barkun e saj të tonifikuar.“Fakti që kjo është e mundur është e frikshme”-ka thënë një komentuese në një nga fotot e saj.Ajo kishte veshur bluza gjatë gjithë shtatzënisë

Ndërkohë, një tjetër u shprehZot, unë do të vdisja nga shoku nëse do më ndodhte kjo gjë.“Frika e re u hap”-tha një tjetër.Jordan tha se ajo fitoi vetëm 13 kilogramë gjatë shtatzënisë. “Në të vërtetë ju mund të jeni shtatzënë dhe të keni ende perioda dhe të mos ndjeni lëvizjen e foshnjës për shkak të pozicionit që ndodhet. Është shumë e frikshme.”-ka shkruar një grua tjetër.

Jordan sigurisht nuk është e vetmja grua e re që ka një shtatzëni të papritur.Stomaku i Jordanit mbeti i sheshtë edhe në tremujorin e fundit të shtatzënisë. Në moshën 16-vjeçare, një vajzë e quajtur Elle Wood i kërkoi babait të saj t’i jepte një qet ësues për shkak të dhimbjeve të forta. Por, më pas, rreth 20 minuta më vonë ai e ndihmoi të lindte. Kujtojmë se një rast i ngjashëm, u regjistrua edhe ditën e djeshme në vendin tonë, ku një e re e cila nuk e dinte që ishte shtatzënë lindi në tu.ale.tin e QSUT-së

 

25-vjeçarja lind papritur: Nuk e dija që isha shtatzënë, barkun e kisha të sheshtë – Plisi (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *