MOderatorja e emisionit Mos i fol shoferit, pas ndarjes nga bashkëshorti ka nisur nje aktivitet privat, hapjen e një lokali të ri në qender te Tiranës.

Moderatorja ka falenderuar për këtë një person me emrin Mark i cili sipas portaleve të ndryshme, mendohet te jete ish deputeti Mark Frroku me të cilën moderatorja po kalon një lidhje të re.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë! Ok, është dhe i zgjuar se besoi tek njeriu i duhur!”, tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të.Duket se moderatores nuk i pelqen ti pranoje gjerat kur duan portalet por kur do ajo. Por kësaj rradhe ajo nuk ka mbetur pa reaguar.. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

I Zbuluan Lidhjen Me Ish Deputetin, Rudina Dembacaj Reagon Për Herë Të Parë Ndaj Gazetarëve… – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

 

Portali Story.al i ka shkruar moderatores një mesazh rreth kësaj lidhjeje por ka marrë një përgjigje aspak etike prej saj.
Portali shkruan se mesa moderatorja ka ngatërruar emojin e Ok-it me atë të gishtit të mesit, por e rëndësishme është që e ka konfirmuar këtë fillim të ri në jetën e saj.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *